Oferujemy wyjątkowe markowe poczęstunki, degustacje i prezenty of FAVARGER z najstarszej manufaktury w Szwajcarii i legendy Genewy. 

To co nas wyróżnia:

  • 19-wieczne receptury i smaki
  • Najwyższa szwajcarska jakość 
  • Wielka marka FAVARGER i magia najstarszej manufaktury w Szwajcarii
  • Cała produkcja od ziaren do czekolady odbywa się w jednej fabryce w Genewie
  • Nagrody w międzynarodowych konkursach
  • Limitowana produkcja na ekskluzywne rynki

Proponujemy naszym partnerom:

1. Markowe mini-czekoladki jako najelegantszy poczęstunek do kawy, welcome drink'ów, whisky, wina i szampana podczas gali, targów i spotkań (event'ów) firmowych. 

 

   minichocolate_swiss  Szwajcarski_czekoladki

(zródło: salon Favarger w Riadzie)

 2. Markowe i personalizowane prezenty, pakowane i brandowane na życzenie klientów, a także gift pack'i i upominki prosto ze Szwajcarii.

pakowanie_personalizacja 

 

3. Na event'y oferujemy degustacje czekolad oraz fontanny z najwyższej jakości szwajcarską czekoladą z Genewy, czekoladę do picia według receptury z 19tego wieku. Znamy sposoby jak połączyć te atrakcje z podarunkami, tak aby pozytywne wrażenia i radość z eventu zostały z Gośćmi na dłużej i żeby podzielili się tym z bliskimi.

 fontanna_czekolady

4. W sezonie letnim niezastąpione na eventach są lody,

ale nikt nie oferuje lodów z czekoladą i giandują z najstarszej manufaktury w Szwajcarii, a wszyscy chcieliby takich spróbować.

5. Wszyscy wiemy, że VIP'owie, wymagający Goście i Klienci, HNWI, osoby "aspirujące"  doceniają specjalne traktowanie i okazywane im względy. Nie jest łatwo sprostać ich oczekiwaniom, ale Favarger może w tym pomóc w pewnym zakresie. 

 

6. Co zwykle odpowiada obsługa baru, gdy pada pytanie o pochodzenie i jakość czekolady?

Dla segmentu HORECA możemy zaproponować cały czekoladowy scenariusz, począwszy od mini-czekoladek do kawy, poprzez kuwertury do gotowania, nadzienia do wypieków, czekoladę do picia, fondue czekoladowe, a na brand'owanych filiżankach, szklankach, mini-czekoladkach, pudełeczkach i innych akcesoriach kończąc. Hotelom i kawiarniom podpowiemy jak podnieść przychody, łącząc działalność z modelem sprzedażowym, a przy tym wykorzystać to w marketingu. 

Wszystko to w oparciu o markę Favarger, aby w kilku zdaniach móc uwieść Gości magią 19-wiecznej Szwajcarii.   

7. Dla delikatesów i sklepów z wykwintnymi alkoholami mamy, mamy unikatową markę i sposoby jak przekonać klientów to wyboru właśnie tych szwajcarskich produktów, aby byli zadowoleni.

 

Zapraszamy do kontaktu: tel. 00 48 602 206 341

shop@skladyczekolady.pl

Dla firm

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl