szwajcarska fontanna czekolady 

    Jako dodatkową atrakcję na eleganckich eventach oferujemy dla Gości degustację czekolad według receptur z 19-tego wieku z najstarszej szwajcarskiej marki Favarger z Genewy. Jest to zdaniem Pań często "najjaśniejsza strona" wszystkich atrakcji, zwłaszcza podczas eventów z atrakcjami typowymi dla mężczyzn. 

 

      Zapewniamy gościom ciekawe opowieści o kulturze  szwajcarskiej czekolady, a także film o urokach luksusowej Genewy i jej związkach z marką Favarger. Kultura ekskluzywnych czekolad jest w Polsce całkowicie nieznana. Nie ma u nas butików specjalizujących się w czekoladzie, a czekolady kupujemy w supermarkecie. Dlatego wszędzie, gdzie pojawia się czekolada Favarger, budzi niezmiennie zachwyt i pożądanie, co można wykorzystać w marketingu i sprzedaży większości marek.  

 

      Możliwa jest też degustacja owoców w połączeniu z fontanną z najlepszą gorzką czekoladą z Genewy oraz przygotowanie czekoladowych prezentów dla gości. Fontanna czekolady kojarzy nam się zwykle z sezonem zimowym, podczas gdy w Szwajcarii fondue czekoladowe jest podstawą zdrowych deserów ze świeżymi sezonowymi owocami. Warto tym zaskoczyć Gości, bo nigdzie tego nie spotkają.

 

      Hitem wśród Pań zawsze jest masło orzechowe z czekoladą według receptury z dziewiętnastego wieku, które swoim niebywałym smakiem przekonuje do siebie nawet najgorliwsze przeciwniczki słodyczy i zwolenniczki diety.

Oferujemy szwajcarskie mini-czekoladki jako poczęstunek i markowy dodatek do kawy, herbaty i alkoholu (czekoladki neapolitanki).

Jest dość istotna różnica między dawaniem brandowanych czekoladek z logo a markowymi mini-czekoladkami z najwyższej półki.

(Chętnie to wyjaśnimy wszystkim zainteresowanym). 

 

Mimo wszystko, możemy zaproponować brandowanie czekoladek z firmowym logo lub ich personalizację w taki sposób, aby obdarowany wiedział, że to coś wyjątkowego.

 

 

W ofercie posiadamy fontanny szwajcarskiej czekolady, które w połączeniu z prezentowym zestawem do fondue czekoladowego z tą samą czekoladą, pozwolą gościom podzielić się w domu z bliskimi radością degustacji na evencie. Pozytywne wrażenia z eventu pozostaną wtedy na dłużej. fondue_czekoladowe_szwajcarskie

szczegóły oferty i pytania: shop@skladyczekolady.pl 

lub 602-206-341 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl