Wersje językowe

Czekolada mleczna z orzechami laskowymi 100g premium szwajcarska czekolada od Favarger z serii Souvenir Idealnena prezent jak Lindt

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 24,90 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna:

24.90
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Najwyższej jakości czekolada szwajcarska mleczna premium 100g z serii Souvenir firmy Favarger. Czekolada opakowana w czerwoną folię aluminiową, w eleganckim kartonowym pudełku z emblematami Szwajcarii i logo producenta, podkreślającym jakości ekskluzywny charakter.

Idealne prezent  na Dzień Dziecka, na dzień kobiet dzień Babci dzień Dziadka jak Lindt.

Składniki: Cukier, masło kakaowe, pełne mleko w proszku, karmelizowane orzechy laskowe (orzechy laskowe, cukier)  (15%), miazga kakaowa, orzechy laskowe, ekstrakt słodu jęczmiennego, wyciąg z wanilii. Może zawierać śladowe ilości migdałów, pistacji i orzechów włoskich. Czekolada zawiera minimum 36% masy kakaowej. Masa mleczna minimum 22%.

Masa netto: 100g

0% 

0% bez oleju palmowego
0% bez lecytyny sojowej
0% bez innych tłuszczy roślinnych
0% bez GMO
0% bez syropów słodzących

100% naturalne składniki

100% z manufaktury w Genewie
100% tylko naturalne składniki
100% masło kakaowe

Data ważności: 25-10-2026

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl